Preloader Image

Yükleniyor..

kurumsal

iç mekan tasarımı, teknik proje ve uygulama alanında hizmet vermekteyiz. Yaşam ve ticari alanları hazırlarken bilgi birikimimizi ve gustomuzu müşterilerimizin kimliklerini yansıtabilecek şekilde birleştirerek hem fonksiyonel hem de estetik kriterleri karşılayan mekanlar tasarlamaktayız. Ardalya mimarlık; konut, villa, otel , Restaurant , ofis, mağaza gibi birçok alanda çalışma ekibiyle hizmet vermektedir.

Farklıyız çünkü!

İç tasarımın harika işlevsellik ve estetikten bakımından daha fazlası olduğuna inanıyoruz.

SIRADAN OLMAYAN
MODERN DOKUNUŞLAR!

Yaşam alanlarınızda profesyonel çalışan kadromuzla farkındalıklar yaratmak adına modern, yenilikçi ve ergonomik tasarım ve dizaynlarımızla sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

GÜVENLİĞİNİZ ÖNCELİĞİMİZ

 Yaptığımız tüm projelerde yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı planlıyoruz ve insan sağlığına zarar verecek uygulamalar ve malzemelerden kaçınıyoruz. Sağlığınız ve güvenliğiniz bizim birinci önceliğimizdir.

Misyonumuz

Kalite politikamızdan ödün vermeden, projelerimizi yeni ve ekonomik çözümler getirmek amacı ile tasarlıyoruz. Malzeme ve teknoloji alanındaki gelişmeleri takip ediyor, her müşteriye kendini özel hissettirecek samimi hizmet sunuyoruz.

Vizyonumuz

Dürüstlüğü, titizliği, dakikliği, zarafeti ve sanatı çalışma felsefemiz olarak benimsiyoruz. Tüm bu nitelikleri; projelerin tasarım aşamasından, tamamlanma aşamasına kadar özenle koruyoruz.
Her zaman kendi alanımızda en iyi olmayı hedefliyoruz.